Friends: The Reunion (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Friends: The Reunion (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Friends: The Reunion (2021)

1077
 104 min    2021    HD     8.3

Gjashtë personazhët kryesorë të "Friends" ribashkohen pas 17 vjetësh dhe vizitojnë vendet ku kanë xhiruar serialin si, apartamentet e tyre, kafenenë "Central Perk" dhe shatërvanin e famshëm. Gjatë kësaj mbrëmjeje ata takojnë miq të tjerë që kanë qenë pjesë e serialit, rilexojnë pjesë nga skenaret dhe ndajnë pamje nga prapaskenat.