Frivolous Lola (1998) +18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Frivolous Lola (1998) +18


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Frivolous Lola (1998) +18

6183
 105 min    1998    HD     5.2

Vendosur në fshatin Italian të viteve 1950, filmi tregon historinë e Lolës dhe Masettos, një çift i ri, pikëpamjet e të cilit për seksin paramartesor ndryshojnë në mënyrë drastike.