Fukushima 50 (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Fukushima 50 (2020)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Fukushima 50 (2020)

1952
 122 min    2020    HD     6.2

Punëtorët në centralin Fukushima Daiichi në Japoni rrezikojnë jetën e tyre dhe qëndrojnë në termocentralin bërthamor për të parandaluar shkatërrimin total pasi rajoni është shkatërruar nga një tërmet dhe një cunami në 2011.