Furie (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Furie (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Furie (2019)

7253
 98 min    2019    HD     7.1

Një ish kapobande lufton disa trafikues njerëzish për të shpëtuar vajzën e saj të rrëmbyer.