Fyre (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Fyre (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Fyre (2019)

2600
 97 min    2019    HD     7.2

Një vështrim ekskluziv në prapaskenë mbi festivalin famëkeq të muzikës "Fyre".