Gabriel's Inferno Part II (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Gabriel’s Inferno Part II (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Gabriel’s Inferno Part II (2020)

12513
 105 min    2020    HD     6.2

Në këtë pjesë të dytë të triologjisë, do ta shohim profesor Gabriel Emersonin në një lidhje pasionante, por ende klandestine me studenten e tij Xhulia Miçëll në Toronto, ku lumturia e tyre kërcënohet nga komploti i studentëve, rregullorja akademike dhe një ish-i dashur xheloz...