Gaia (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Gaia (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Gaia (2021)

899
 96 min    2021    Full HD     

Një rojtar i lënduar i pyjeve në një mision rutinë shpëtohet nga dy mbijetesa jashtë rrjetit. Ajo që fillimisht është një shpëtim i mirëpritur bëhet më e dyshimtë ndërsa djali dhe babai i tij renegat zbulojnë një devotshmëri fetare ndaj pyllit.