Gatham (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Gatham (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Gatham (2020)

2498
 101 min    2020    HD     6.6

ATHARashi dhe e dashura e tij Hadithi nisen në udhëtim për tek babai i Rashit, por rrugës i prishet makina. Një i huaj rastësor i fton të qëndrojnë në shtëpinë e tij. Këtu nis një ngjarje e ndërlikuar me plot mister përsa i përket lidhjes së Rashit me të panjohurin dhe mënyrën si zgjidhet situata.