Gerald's Game (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Gerald’s Game (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Gerald’s Game (2017)

16526
 103 min    2017    HD     6.9

Duke u përpjekur për të ndezur pak marrëdhënien e tyre martesore në një shtëpi në liqen, Xhesi duhet të mbijetojë kur i shoqi i saj vdes papritur duke e lënë atë të prangosur pas shtratit.