Get on Up (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Get on Up (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Get on Up (2014)

6789
 139 min    2014    HD     6.9

Një film biografik për jetën e Xhejms Braunit, i cili nga varfëria e skajshme u bë një nga muzikantët më të famshëm në histori...