Get Rich or Die Tryin' (2005) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Get Rich or Die Tryin’ (2005)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Get Rich or Die Tryin’ (2005)

10386
 117 min    2005    HD     5.4

Një film i luajtur nga 50 Cent ku tregohet historia e një shpërndarësi droge i cili largohet nga bota e krimit për pasionin e tij, muzikën rep.