Ghost Lab (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ghost Lab (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ghost Lab (2021)

668
 117 min    2021    HD     5.2

Pasi u bënë dëshmitarë të një ngjarjeje me fantazma në spitalin e tyre, dy mjekë fiksohen rrezikshëm për të marrë prova shkencore se fantazmat ekzistojnë.