Ghostbusters (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ghostbusters (2016)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ghostbusters (2016)

13983
 116 min    2016    HD     5.5

Pas pushtimit të Manhatanit nga fantazmat, entuziastet e aktiviteteve paranormale, Erin Gilbert dhe Ebi Jats, inxhinierja nukleare Xhilian Holtzman, dhe punonjësja e metrosë Peti Tolan, bëhen bashkë për të ndaluar kërcënimin që vjen nga bota tjetër.