Ghosts of War (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ghosts of War (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ghosts of War (2020)

7698
 94 min    2020    Full HD     5.2

Pesë ushtarë amerikanë janë caktuar për të ruajtur një kështjellë franceze në fund të Luftës së Dytë Botërore. Aty, ata hasin një armik të mbinatyrshëm shumë më të tmerrshëm se ata që shihen në fushën e betejës...