Gintama: The Final (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Gintama: The Final (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Gintama: The Final (2021)

323
 104 min    2021    HD     9.2

Gintoki, Takasugi dhe Katsura, luftojnë forcat që kanë zaptuar terminalin. Anija po thith fuqi të tepruar, duket e futur në trupin e Shouyou, për t'i dhënë pavdekshmërinë.