Girl in the Basement (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Girl in the Basement (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Girl in the Basement (2021)

2215
 88 min    2021    HD     6.3

Sara është një vajzë adoleshente që pret ditëlindjen e saj të 18-të që të largohet nga shtëpia prej babai të saj, Donit. Para se t'i fryjë qirinjve, i ati e burgos atë në një bordum të fshehtë në shtëpi.