Glass (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Glass (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Glass (2019)

12541
 129 min    2019    Full HD     7.0

Një ndërthyrje e "Unbreakable" dhe "Split"... Roja e sigurisë, Dejvid Dan, përdor aftësitë e tij të mbinatyrshme për të gjetur Kevin Uendell Kramb, të sëmurin psikik që ka 24 personalitete.