Godzilla: King of the Monsters (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Godzilla: King of the Monsters (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Godzilla: King of the Monsters (2019)

22544
 132 min    2019    HD     6.0

Agjencia kripto-zoologjike Monark përballet me disa përbindësha me përmasa gjigante, përfshirë Godzillën e fuqishëm, i cili ndeshet me Mothran, Rodanin dhe armikun e tij më të fundit, Mbretin Gidora me tre koka.