Godzilla vs. Kong (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Godzilla vs. Kong (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Godzilla vs. Kong (2021)

6475
 113 min    2021    Full HD     6.5

Dy nga ikonat më të mëdha dhe mistike të historisë vendosen përballë njëri-tjetrit: Godzilla i frikshëm dhe Kongu i madhërishëm teksa njerëzimi mbetet i frikësuar mbi pasojat e luftës së tyre.