Golden Slumber (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Golden Slumber (2018)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Golden Slumber (2018)

3148
 108 min    2018    HD     5.8

Një postier duhet të arratiset për të shpëtuar jetën e tij, kur akuzohet në mënyrë të padrejtë, për vrasjen e një kandidati presidencial, në një shpërthim makine.