Gone in Sixty Seconds (2000) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Gone in Sixty Seconds (2000)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Gone in Sixty Seconds (2000)

15613
 138 min    2000    HD     6.5

Një hajdut mjeshtër për vjedhjen e makinave duhet t'i kthehet industrisë dhe të vjedhë me ekipin e tij 50 makina brenda një nate për të shpëtuar të vëllanë.