Good Joe Bell (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Good Joe Bell (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Good Joe Bell (2020)

1630
 93 min    2020    Full HD     5.3

Historia e vërtetë e rrugëtimit të dhimbshëm që ndërmerr një baba në nder të djalit të tij që vuan bullizmin në shkollë sepse është homoseksual. Ai ecën kudo nëpër gjithë Amerikën për të folur me këdo që mundet për të eleminuar bullzimin nëpër shkolla dhe jo vetëm.