Good Morning, Vietnam (1987) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Good Morning, Vietnam (1987)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Good Morning, Vietnam (1987)

1523
 121 min    1987    Full HD     7.3

Në vitin 1965, një prezantues i njohur i radios jo-ortodoks me emrin Adrian Kronaur fillon të trazojë ujërat kur ai caktohet në një stacion radioje të Forcave të Armatosura të Sh.B.A në Vietnam. Të gjithë do ta duan por ngjarjet do të marrin një rrjedhë tjetër.