Goodbye, Butterfly (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Goodbye, Butterfly (2021)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Goodbye, Butterfly (2021)

2189
 98 min    2021    HD     

Dyshimi kthehet në fiksim kur një burrë fillon të mendojë se fqinji i tij i çuditshëm i ka vrarë vajzën e tij 5-vjeçare.