Gori Tere Pyaar Mein! (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Gori Tere Pyaar Mein! (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Gori Tere Pyaar Mein! (2013)

19733
 150 min    2013    HD     5.0

Një djalosh i cili studioi në Amerikë pasi të kthehet ai nuk kujdeset për familjen e ti , as për biznesin e jetë se ti, por Kareena Kapoor vijën në ndihmë.