Great White (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Great White (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Great White (2021)

2067
 91 min    2021    HD     

Një fluturim argëtues në një vend të largët kthehet në një makth për pesë pasagjerë kur aeroplani i tyre shkatërrohet në një aksident dhe ata janë bllokuar në një gomone, 100 milje nga bregu me peshkaqenë që hanë njerëz që fshihen nën sipërfaqe.