Green Lantern (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Green Lantern (2011)


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Green Lantern (2011)

17379
 113 min    2011    HD     5.6

Pilotit kokëkrisur Hal Xhordan i jepet një unazë aliene e cila i jep atij fuqi të mbinatyrshme duke e kthyer në një polic ndërgalaktik.