Greyhound (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Greyhound (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Greyhound (2020)

14835
 91 min    2020    HD     7.0

Në fillim të Luftës së Dytë Botërore, një kapiten i papërvojë i SH.B.A-së duhet të udhëheqë një kolonë aleate që po ndiqet nga një tufë nëndetësesh naziste.