Guard (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Guard (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Guard (2019)

674
 90 min    2019    HD     6.4

Jeta e qetë e një roje në një sanatorium të braktisur trazohet nga ardhja e një çifti të çuditshëm që kërkon të qëndrojë në një nga dhomat e tij. Të tre kanë diçka për të fshehur dhe duan të fshihen në errësirë.