War of Likes (2021) a.k.a Guerra de Likes – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
War of Likes (2021) a.k.a Guerra de Likes


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

War of Likes (2021) a.k.a Guerra de Likes

730
 103 min    2021    HD     5.0

Në mënyrë që të përparojë në karrierën e saj në botën dinamike të publicitetit në Mexico City, Rakel përpiqet të ribashkohet me shoqen e saj të shkollës së mesme Sesi e cila është bërë mbretëresha e mediave sociale. Por ndryshe nga ndjekësit, miqësitë nuk vijnë menjëherë.