Gunjan Saxena: The Kargil Girl (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Gunjan Saxena: The Kargil Girl (2020)


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Gunjan Saxena: The Kargil Girl (2020)

751
 112 min    2020    HD     5.2

Frymëzuar nga jeta e një oficereje të re e cila shkroi historinë duke u bërë gruaja e parë indiane që i bashkohej forcave ajrore indiane në luftën e vitit 1999.