Güzelligin Portresi (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Güzelligin Portresi (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Güzelligin Portresi (2019)

10754
 127 min    2019    HDRip     6.4

Nisan lajmërohet nga policia për vdekjen babait të saj, të cilin ajo kishte vite pa e takuar. Rikthimi i saj në shtëpinë e fëmijërisë për zgjidhjen e trashëgimisë, do të zbulojë sekrete të errëta të së shkuarës. Cili është misteri i gruas në portret? Duke u përballur me makthet e saj, Nisan duhet të hedhë dritë mbi misteret që e rrethojnë në mënyrë që të shpëtojë familjen e saj.