Half Brothers (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Half Brothers (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Half Brothers (2020)

294
        HD     

Renato është një drejtor ekzekutiv i një kompanie aviacioni meksikane dhe tronditet kur merr vesh që ka një gjysmë vëlla amerikan, ASherin. Dy gjysmë vëllezërit e ndryshëm detyrohen në një udhëtim së bashku, të udhëzuar nga babai i tyre, në rrugën që ai ka pas bërë nga Meksika në SHBA dikur...