Hamilton (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Hamilton (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Hamilton (2020)

6654
 160 min    2020    Full HD     9.0

Jeta e vërtetë e një prej baballarëve themelues më të mëdhenj të Amerikës dhe sekretarit të parë të thesarit, Aleksander Hamilton, e kapur live në Broadway nga Teatri Richard Rodgers me kastin origjinal të Broadway.