Happiest Season (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Happiest Season (2020)

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Happiest Season (2020)

2187
 102 min    2020    HD     6.8

Ebi planifikon t’i propozojë të dashurës, Harper, në darkën vjetore të Krishtlindjeve të familjes së saj. Pasi mëson se Harperi e ka mbajtur të fshehtë lidhjen e tyre nga familja e saj tradicionale, ajo fillon të ketë dyshime për marrëdhënien e tyre.