Hard Candy (2005) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Hard Candy (2005)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Hard Candy (2005)

6162
 104 min    2005    HD     7.1

Një adoleshente shtiret se bie pre e një pedofili, por loja kthehet kur e merr ajo komandën në dorë dhe do ta bëjë të paguajë për çfarë ai ka bërë.