Hard Hit (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Hard Hit (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Hard Hit (2021)

1163
 94 min    2021    Full HD     5.9

Një burrë i fiksuar pas karrierës dhe punës fillon të rimendojë gjithçka që është e rëndësishme për të, kur një njeri i çmendur dhe i rrezikshëm vendos në rrezik jetën e familjes së tij.