Harley Davidson and the Marlboro Man (1991) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Harley Davidson and the Marlboro Man (1991)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Harley Davidson and the Marlboro Man (1991)

1188
 98 min    1991    HD     6.2

Të detyruar nga konfiskimi i pashmangshëm i lokalit të mikut të tyre, dy shokë të përjetshëm do të vendosin të grabisin makinën e blinduar të një banke, duke mos ditur që ngarkesa e saj nuk ka para, por një drogë e re në rrugë.