Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009)

43711
 153 min    2009    HD     7.5

Pasi Harri fillon vitin e gjashtë në Hoguarts, atij në mënyrë të rastësishme i bie në dorë një libër i vjetër me mbishkrimin "Pronë e Princit-Gjakpërzier". Harri fillon që të hulumtoj se kush mund të jetë Princi Gjakpërzier dhe mëson të vërteta shokuese nga e kaluara e Voldemortit, dhe poashtu mënyrën sesi mund të vritet ai përgjithmonë. Ndërkohë, diçka shokuese do të ndodh në Hoguarts.