Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004)

46866
 142 min    2004    HD     7.8

Është viti i tretë i Harrit në Hoguarts: Jo vetëm që do ketë telashe për të, por do të ketë dhe një mësues të ri në lëndën e “Mbrojtjes kundër Arteve të Errëta”. Vrasësi që kishte qenë i burgosur, Sirius Blleku ka ikur nga Azkabani (burgu i magjistarëve), dhe tani është në ndjekje të Harrit.