Haseen Dillruba (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Haseen Dillruba (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Haseen Dillruba (2021)

3148
 135 min    2021    Full HD     6.9

Nën hetimin si e dyshuar për vrasjen e burrit të saj, një grua zbulon detaje të martesës së tyre problematike, duke e bërë akoma më të paqartë çështjen.