The Hatton Garden Job (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Hatton Garden Job (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Hatton Garden Job (2017)

10181
 93 min    2017    HD     

Në Prill të vitit 2015, kompania e sigurimeve Haton Garden, një kasafortë e nëndheshme në zonën Haton Garden të Lodrës, u grabit nga 4 të moshuar. Totali i vjedhur mund të ketë kapur vlerën prej 200 milion paund. Incidenti është quajtur "grabitja më e madhe në historinë ligjore të Londrës".