Heatstroke (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Heatstroke (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Heatstroke (2013)

1874
 92 min    2013    HD     

Në një udhëtim në shkretëtirën afrikane, një shkencëtar vritet brutalisht nga një tregtar armësh. E dashura e tij përpiqet me çdo kush, të mbrojë vajzën e tij adoleshente.