Held (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Held (2020)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Held (2020)

2599
 94 min    2020    Full HD     5.1

Martesa e sëmurë e një çifti vihet në provë kur ata mbahen peng në një shtëpi të izoluar pushimesh, nga një "Zë" që komandon çdo lëvizje tyren.