Hell or High Water (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Hell or High Water (2016)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Hell or High Water (2016)

12006
 102 min    2016    HD     8.0

Historia e një çifti të zakonshëm që kalon fatkeqësitë, vështirësitë dhe lumturitë që ka jeta bashkë. Sfida të zakonshme që mund të jenë pjesë e jetës së kujtdo, por që bëhen më të lehta kur përballen bashkë dhe kur dashuria është pjesë e jetës.