Heroic Losers (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Heroic Losers (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Heroic Losers (2019)

5720
 116 min    2019    Full HD     7.4

Dështakët Heroikë : Në kohën e "Corralitosit" të famshëm Argjentinas, komshinjtë e një qyteti të vogël bëjnë një plan për të marrë mbrapsht paratë e humbura, pasi mësojnë se i ka vjedhur një avokat i famshëm me ndihmën e drejtorit të bankës së tyre.