High Ground (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
High Ground (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

High Ground (2020)

1245
 104 min    2020    HD     5.8

Në përpjekje për të shpëtuar anëtarin e fundit të familjes së tij, Gutjuk-u, një djalosh Aboriginal (autokton), bashkohet me ish-ushtarin Trevis për të gjetur Bajuara-n, luftëtarin më të rrezikshëm në vend, xhaxhain e tij.