Hillbilly Elegy (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Hillbilly Elegy (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Hillbilly Elegy (2020)

1013
 116 min    2020    HD     6.7

Një histori e dhimbshme e një familjeje jo perfekte, jo normale, por shumë të lidhur me njëri-tjetrin. Mes të shkuarës dhe të ardhmes, Xheidi, student juridiku në Jeill, merr një telefonatë që e detyron të kthehet në vendlindje, atje ku i bien barrë përgjegjësie problemet e familjes.