His House (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
His House (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

His House (2020)

968
 93 min    2020    HD     6.4

Një çift refugjatësh bëjnë një arratisje tronditëse nga Sudani i Jugut i shkatërruar nga lufta, por më pas mes shumë vështirësive përpiqen të përshtaten me jetën e tyre të re në një qytet anglez, i cili ka një të keqe që fshihet nën sipërfaqe