HIT: The First Case (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
HIT: The First Case (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

HIT: The First Case (2020)

6168
 125 min    2020    HD     7.8

Vikrami, një oficer policie i cili vuan nga një tragjedi e së shkuarës, duhet t'i lërë ndjenjat mënjanë dhe të përqendrohet tek çështja e zhdukjes së një vajze të re të quajtur Priti.